Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Arredues për shtëpi

Jo vetem sistemoni,por i shtoni bukuri cdo ambjenti ku e vendosni ate.

Vecanërisht për ato femra që pëlqejnë të bukurën në detaje.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Arredues për shtëpi

  • Jo vetem sistemoni,por i shtoni bukuri cdo ambjenti ku e vendosni ate.
  • Vecanërisht për ato femra që pëlqejnë të bukurën në detaje.

Specifikat:

  • Dizanj modern dhe stil elegant që përshtatet kudo.
  • Përbehet nga 1 dre mjaft i bukur me brire që dalin në formë degësh të mëdha.
  • Ne degët e saj mund te vendosni unazat e ndryshme, vareset, byzylykët ,karficat e ndryshme, celesa etj…
  • Ndërsa në bazen e saj mund të mbani telefonin, kuletën apo produktet e ndryshme të kozmetikës
  • Material plastike ABS.
  • Përmasat: 25 x 22 x 12 cm

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj