Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Varese rrobash

varese rrobash 3 ne 1
Shume elegante dhe praktike
Mbani rrobat tuaja te sistemuara
Mund te perdoret per rroba te thara dhe te lagura
Mund te vendosni ne pjesen e poshtme kepuce ose cfare te deshironi
Levizet lehte
Perberja kallcuk i forte dhe celik

L 1,990

Compare

Përshkrim

Varese rrobash 3 ne 1
Shume elegante dhe praktike
Mbani rrobat tuaja te sistemuara
Mund te perdoret per rroba te thara dhe te lagura
Mund te vendosni ne pjesen e poshtme kepuce ose cfare te deshironi
Levizet lehte
Perberja kallcuk i forte dhe celik

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Varese rrobash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj