Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Dyshek Me Ajër Bestway

  • Dysheku me ajër është zgjidhja optimale për udhëtime, kampe në natyrë, plazhe
  • Shumë i rehatshëm dhe përshtatet kudo.
  • Mateterial rezistent që nuk çahet.
  • Pastrohet lehtë.

L 3,190

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Dysheku i ajrit para se të pompohet është shumë kompakt, mund ta palosni dhe ta ruani në dollap ose ta vendosni në valixhe gjatë udhëtimit pa pasur nevojë ta mbani të rëndë.
  • Sipërfaqja është e mbuluar me kadife, kështu që shtrati i fryrë është i papërshkueshëm nga uji.
  • Produkti fryhet ose shfryhet lehtë brenda disa minutash.
  • E bërë nga materiali vinil.

 

Specifikat

  • Përmasat : 1.91 m x 1.37 m x 22 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj