Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Voltmeter

Voltmeter per matjen e voltazhit drejt e ne prize.
ëë Eshte i thjeshte ne perdorim, mjaftohen te vihet maja e voltmetrit ne pajisjen qe doni te masni
ëë Kur ndizet drita e kuqe dhe voltmetri ben bip, atehere ka voltazh
ëë Ideal per perdorim shtepiak
ëë Limiti i voltazhit 90 ë 1000V AC
ëë Frekuenca 50-500 Hz
ëë Permasat 152 x 23 x 15 mm

L 990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:voltmeter

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Voltmeter”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj