Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tel për rroba

Thani rrobat në mënyrë natyrale, pa i futur në makineritë e thjarjes.

Përdoret gjerësisht për varjen e rrobave, peshqirëve brenda ose jashtë.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Tel për rroba

  • Thani rrobat në mënyrë natyrale, pa i futur në makineritë e thjarjes.
  • Përdoret gjerësisht për varjen e rrobave, peshqirëve brenda ose jashtë.

Specifikat:

  • Pamja moderne e bukur dhe me stil ajo është pothuajse e padukshme.
  • E qëndrueshme dhe e papërshkueshme nga uji.
  • Ajo vjen me tela inox të guximshme që tërhiqet, e bën sendin të pa ndryshkur.
  • Mund ta përdorni në shtëpi pushimi, oborre, ballkoone etj…
  • Materiali: Plastik ABS dhe alumin rezistent
  • Përmasat: Hapet deri në 4.2M

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj