Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtrydhëse Frutash Sonifer SF-5517

 • Për lëng të shëndetshëm dhe natyral të frutave cdo ditë e shpejtë dhe praktike.
 • Ndërtuar nga material inoks i cilësisë së lartë.
 • Me një dizanj unik dhe modern, e shpejtë dhe praktike,
 • I lehtë për tu pastruar.
 • Kursen kohë dhe energji.

L 2,490

Compare

Përshkrim

 • Shtrydhëse frutash e perimesh Sonifer SF-5517.
 • Dy drejtime të rrotullimit të kokës.
 • Një grykë me një valvul anti-pikim.
 • Mbrojtja nga mbinxehja.

Specifikat

 • Marka: Sonifer
 • Modeli: SF-5517
 • Fuqia: 30W
 • Kapaciteti: 250 ml 3 gota
 • Materiali: Plastikë
 • Gjatësia e kordonit të rrymës: 1m
 • Përmasat: (L14 x W14 x H18cm)
 • Furnizimi me energji elektrike: AC 220-240V 50Hz
 • Kapak mbrojtës
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj