Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Set ushqimi për femijë

Set i mrekullueshëm për vogëlushët tuaj.

Dhurojni atyre kënaqesin teksa ushqehen.

L 1,190

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Set ushqimi për fëmijë

  • Set i mrekullueshëm për vogëlushët tuaj.
  • Dhurojni atyre kënaqesin teksa ushqehen.

Specifikat:

  • 3 hapësira ndarëse të ndryshme.
  • Për gatime të ndryshme.
  • Gotë për pije, lugë dhe pirun ne formë makine.
  • Materiali: Plstik EKO
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj