Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Tenxhere

Gatuani gjellera te ndryshme me cilesine me te larte te tenxhereve.
ëë I perbere nga material qe nuk ngjit dhe rezistent ndaj gervishtjeve
ëë Dizanj unik dhe ergonomik
ëë Pastrohet lehtesisht
ëë Diamter 20 cm

L 2,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:tenxhere-2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tenxhere”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj