Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varëse Rrobash Metalike

 • Varëse rrobash metalike
 • Nëse dëshironi që kemishat, xhaketat tuaja të preferuara të jenë pa rrudha, kjo varëse rrobash me rrota është ideale.
 • Varësja mund të vendoset në garderobë , dhomën e gjumit ose ne zyrën tuaj.
 • Eshtë shumë praktike në përdorim dhe mund të lëvizi lehtësisht nëpermjet rrotave.
 • Varësja ka 2 shufra metalike të diferencuar nga njëra tjetra.
 • E thjeshtë për tu lëvizur dhe nuk zë hapesirë.

L 2,790

Compare

Përshkrim

 • Varëse rrobash metalike me një cilësi të fortë.
 • Mund të vendosni në pjesën e poshtëme këpucë ose cfarë të dëshironi.
 • Mbani rrobat tuaja të sistemuara dhe këpucet
 • E prodhuar nga tubi i trashë celiku, është me të vërtet një raft cilësor.
 • Baza ekstra e gjërë siguron stabilitet dhe kthesat e këmbëzave e perforcojne atë.

Specifikat

 • Përmasat: 150x155CM
 • Material: Metal i fortë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj