Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft Plastik Kuzhine

 • Raft Plastik Kuzhine
 • Raft shumë funksional me dy shtresa, ideale për kuzhinën tuaj.
 • Mund të vendosni produkte të ndryshme.
 • I ndarë në tre kate.
 • Shumë i lehtë për tu pastruar.
 • I disponueshëm në gjendje ngjyrat kafe dhe të bardhë.

L 990

Compare

Përshkrim

 • Raft muli- funksional me 2 kate për kuzhinën tuaj.
 • I përshtatshëm për të organizuar në mënyrë perfekte.
 • Material është i përbërë nga plastika.

Specifikat

 • Materiali: plastik
 • Ngjyra: Kafe e Bardhë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj