Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Furcë Pastrimi

  • Furcë Pastrimi
  • Prej teli te fuqishem qe largon te gjitha llojet e papastertive edhe ato me te veshtira
  • Me doreze te gjate qe lehteson punen dhe mbron duart tuaj nga demtimi gjate perdorimit

L 490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:furce-pastrimi

Përshkrim

  • Nje mjet praktik pastrimi ne kuzhinen tuaj
  • Prej teli te fuqishem qe largon te gjitha llojet e papastertive edhe ato me te veshtira
  • Me doreze te gjate qe lehteson punen dhe mbron duart tuaj nga demtimi gjate perdorimit
  • Ideale per familjet, hotelet apo restorant për larjen e tenxhereve dhe eneve te ndryshme
  • Vjen se bashku me 3 koka te perfshira ne paketim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Furcë Pastrimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj