Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtese Kepucesh

Ruani hapesiren ne shtepine tuaj dhe organizoni kepucet ne nje vend. E pershtatshme per dhoma dhe hapesira te vogla.
ë Mban deri ne 50 pale kepuce
ë Mund te paloset dhe zhvendoset lehte
ë Ka suport te forte metalik
ë Permasat 90 x 16 x 140 cm

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:mbajtese-kepucesh-2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese Kepucesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj