Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Dorezë për pastrimin e qimeve të kafshëve

Dorezë e mrekullueshme prej silikoni për qenin ose macen tuaj.

Dorezë silikoni që heq qimet e tepërta nga kafshët.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Dorezë për pastrimin e qimeve të kafshëve

  • Dorezë e mrekullueshme prej silikoni për qenin ose macen tuaj.
  • Dorezë silikoni që heq qimet e tepërta nga kafshët.
  • Kafshët e juaja tashmë do të rehatohen në shtëpi pa mundime ju do ti largoni qimet e tepërta.
  • Ato do të ndihen të përkedhelur ndërkoh që ju i largoni qimet.

Specifikiat:

  • Dhëmbezat prej selikoni do të largojne në mënyre perfekte qimet dhe cdo papastërti tjetër.
  • Materiali: Selikon i butë

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj