Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Furcë pastrimi për qimet e kafshëve

Ju mund të pastroni sipërfaqet e shtëpisë suaj menjëherë.

Kjo furcë është ideale për shtëpinë tuaj kur ju bashkëjetoni me kafshët e preferuara.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Furcë pastrimi për qimet e kafshëve

  • Ju mund të pastroni sipërfaqet e shtëpisë suaj menjëherë.
  • Kjo furcë është ideale për shtëpinë tuaj kur ju bashkëjetoni me kafshët e preferuara.

Specifikat:

  • Kjo paisje e krijuar posacërisht për të pastruar sipërfaqet e buta të cilët miqt tuaj me 4 putra kan lëshuar qimet.
  • Ju kursen kohë duke pastruar në pak sekonda.
  • Ju mund ta përdorni dhe për sipërfaqe te tjera si: Veshje, Jastëk, Sendiljet e makinave etj.
  • Mund të pastrohet me ujë.
  • Materiali: Plastik ABS dhe doreza ergonomike.

 

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj