Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Peshore Digitale Produktesh

Peshore për peshuar produktet të ndryshme.

Portable dhe e lehtë për tëu përdorur.

L 6,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Peshore Digitale Produktesh

  • Peshore për peshuar produktet të ndryshme.
  • Portable dhe e lehtë për tëu përdorur.

Specifikat:

  • I përshtatshëm për peshimin e sendeve ushqimore sië janë mishi, perimet dhe frutat.
  • Përdoret si në shtëpi dhe ne biznese.
  • 100% me cilësi të lartë dhe krejt të re.
  • Kompakte dhe e lehtë.
  • Lexim i saktë.
  • Përmasat: 53 x 38 x 35 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj