Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Varse rrobash

Varse rrobash mjaft e bukur dhe e vecant shumë praktike në shtëpine tuaj.

Tepër praktike

L 3,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Varse rrobash

  • Varse rrobash mjaft e bukur dhe e vecant shumë praktike në shtëpine tuaj.
  • Tepër praktike.

Specifikat:

  • Mund te vendosni gjerat e perditeshme si: bluze, kemisha, fustane , cantat atletet etjë
  • Vendoset ne cdo ambjent ne shtepine tuaj.
  • Materiali : Dru bambuje

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj