Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Blender për kafen

Shijoni kafen tuaj të preferuar.

Ftoni miqtë për të shijuar kafen me to.

L 1,290

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Blender për kafen

  • Shijoni kafen tuaj të preferuar.
  • Ftoni miqtë për të shijuar kafen me to.

Specifikat:

  • Dizajni ergonomik.
  • Mbulesa e masës plastike.
  • Fuqia: 12 vat
  • Materiali: Plastik dhe inox

 

 

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj