Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ngrohes Ajri

Kjo ngrohese ka 3 nivele nxehtesie dhe termostat.
ëë Nuk konsumon shume energji elektrike
ëë Ne rast mbinxehtesie, ngrohesja fiket
ëë Eshte portabel dhe mund te levizet kudo.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:ngrohes-ajri-2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngrohes Ajri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj