Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtese Pecetash 3 ne 1

Per nje kuzhine sa me te rregullt dhe te paster, pajisuni me kete mbajtese pecetash. Sherben dhe si mbajtese e objekteve te tjera ne kuzhine.
ëë Shkeput pecetat nga njera-tjetra lehte dhe shpejt
ëë Ka 3 hapesira perkatesisht per leter alumini, leter plastike dhe peceta kuzhine.
ëë Erezat, sheqer, kripe apo dicka tjeter ne raftin e siper mbajtes
ë Montohet mjaft thjeshte me dy vida ter perfshira ne paketim
ë Permasat 39 x 7.5 x 24.5 cm

L 1,290

Compare
Status: Ka stok
Kodi:mbajtese-pecetash-3-ne-1
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj