Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Mikser për brumra DSP

ikser DSP është një ndihmës i shkëlqyeshëm i kuzhinës suaj.

E përsosur për të bërë brumëra, krem ëëdhe kokteje, salca dhe më shumë

L 5,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mikser për brumra DSP

  • Mikser DSP është një ndihmës i shkëlqyeshëm i kuzhinës suaj.
  • E përsosur për të bërë brumëra, krem ëëdhe kokteje, salca dhe më shumë.

Specifikat:

  • Falë 5ëmënyrave të shpejtësisë dhe ju mund të rikrijoni të gjitha llojet e brumit, nga brumi i lëngshëm, deri tek brumi i dendur dhe i fortë.
  • Mikseri DSP KM-3004 është bërë në një formë klasike.
  • Mikser është i pajisur me një tas të vogël 3.2 litra, me kapëse që ju lejojnë të kombinoheni.
  • 5 Nivele shpejtësie.
  • Fuqia: 350W
  • Materiali: celik dhe inoks
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj