Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtrydhese Shege Profesionale

Shtrydhëse Shege profesionale për lëngje 100% te freskëta dhe natyrale.
Me material prej gize dhe celik inox.
E lehtë dhe e thjeshtë për të përdorur.
Ndajini frutat tuaja në gjysmë, përqendrojeni atë nën presën manuale dhe shtyjeni dorezën poshtë.
Doreza eshte e butë dhe ergonomike.
Ideale për përdorim shtëpiak, restorante, bare
Pastrohet lehtë.

L 5,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:15533

Përshkrim

Shtrydhëse Shege për lëngje 100% te freskëta dhe natyrale.
Shtrydhëse profesionale me material prej gize dhe celik inox.
E lehtë dhe e thjeshtë për të përdorur.
Ndajini frutat tuaja në gjysmë, përqendrojeni atë nën presën manuale dhe shtyjeni dorezën poshtë.
Doreza eshte e butë dhe ergonomike.
Ideale për përdorim shtëpiak, restorante, bare
Pastrohet lehtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtrydhese Shege Profesionale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj