Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shirit Ngjitës Silikon

 • Shirit ngjitës silikoni e përshtateni lehtësisht në gjatësinë që ju duhet.
 • Përdoret gjerësisht në dyer, funde dere, dritare ,plastik, dollapë, mobilje.
 • Fleksibiliteti i shkëlqyeshëm.
 • Ngjitës i fortë, përdorim afatgjatë.

L 790

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Shirit ngjitës silikon.
 • Mund ta vendosni në të gjitha llojet e dyerve dhe dritareve, insekteve, pluhurit, izolimit të tingullit, e bëjnë jetën tuaj më të mirë.
 • Bërë nga material gome i papërshkueshëm nga uji.
 • Elasticitet i shkëlqyeshëm.
 • Vulosni më mirë.
 • Silikoni – materiale jo toksike dhe miqësore me mjedisin.
 • Procesi i instalimit zgjat vetëm disa sekonda.
 • Gjithëka që duhet të bëni është të hiqni astarin dhe ta ngjisni në një sipërfaqe të pastër.

Specifikat

 • Materiali: gome silikoni
 • Transparent
 • Përmasat: 2.5 cm gjërësi x 2 m gjatësi
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj