Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kuti Për Bizhuteri

  • Sistemuese kaq praktike dhe e bukur.
  • Përbëhet nga 4 kate dhe pasqyrë për të bërë make-up.
  • E përshtatëshme mund të mbahet kudo.
  • Rrotullohet 360 gradë.

L 990

Compare

Përshkrim

  • Rafti i bizhuterive me katër kate.
  • Dizajni me katër shtresa, rrotullimi 360 gradë.
  • Kutitë e bizhuterive janë të shkëlqyera për unaza, vathë, gjerdan, rrathë, orë dhe sende të tjera të vogla.

 

Specifikat

  • Materiali: ABS
  • Madhësia: 11 * 11 * 12cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj