Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Smart Watch

Smartwatch DZ09.
Ora inteligjente me kartë SIM dhe kartë memorie që mund tëa përdorni si Celular.
Akses ne cdo rrjet social Whatsapp, Facebook, Bluetooth etj
Lidhje me bluetooth me ëdo lloj celulari dhe merrni informacione nga ora.
Ideale për dhuratë për fëmijë pa pasur nevojë të harxhoni lekë për Celular.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:smart-watch-2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smart Watch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj