Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Hekur për ushtrime

Fitnes në shtëpi

Hekur për ushtrime.

Më e lehtë për të praktikuar muskujt e gjoksit dhe muskujt e shpinës.

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Hekur për ushtrime

  • Fitnes në shtëpi
  • Hekur për ushtrime.
  • Më e lehtë për të praktikuar muskujt e gjoksit dhe muskujt e shpinës.
  • Për ndërtimin dhe forcimin e trupit që ndihmon në formimin e trupit.
  • Ndërthur ëdo stërvitje që ju nevojitet për të ndërtuar një trup të sipërm të fuqishëm.
  • Ideale për një fizik tërheqes.ë

Specifikat

  • Mund të përdoret nga femrat dhe meshkujt.
  • Dorezat nuk rrëshkasin.
  • Instalim i thjeshtë dhe i përshtatshëm.
  • Mban deri në 130 kg.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj