Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Frutiere

Frutiere teli ne ngjyre te bardhe dhe te zeze
Kaq e bukur dhe estetike per te mbajtur cdo lloj fruti ne te

Compare
Status: Ka stok
Kodi:frutiere

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Frutiere”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj