Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Karuseli i erëzave

 • Erëzat janë gjithmonë të vështira për tu ruajtur dhe mund të krijojnë mjaft rrëmujë.
 • Ky karusel për erëza është zgjidhja perfekte për kuzhinën tuaj.
 • Mund të vendosni deri në 12 erëza të ndryshme.
 • Ruajtja kompakte e bimëve dhe erëza.

L 2,490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Karuseli i erëzave përmban 12 kavanoze qelqi.
 • Rafti kompakt me 12 erëza ka një bazë rrotulluese që i mban të gjitha kavanozët gati për t’u përdorur.
 • ëdo kavanoz i organizatorit rrotullues është bërë prej qelqi.
 • Jo vetëm që duken shkëlqyeshëm dhe moderne, por sigurojnë cilësi të lartë dhe jetëgjatësi të produktit që mund të përdoret për shumë vite.

Specifikat

 • Material: ëelik inox dhe qelqi
 • 12 kavanoza
 • Madhësia totale:22.5 cm x 22 cm
 • I rrotullueshëm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj