Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varese Rrobash

Mundesoni me shume stabilitet dhe hapesire per rrobat e varura apo ne raste shiu mund te varni rrobat dhe ti lini te thahen.
ë E pershtatshme per shtepi apo dhoma te vogla
ë Eshte ideale per te kursyer hapesiren ne shtepi
ë Permasat 16 x 6 x 77 cm

L 2,190

Compare
Status: Ka stok
Kodi:varese-rrobash-2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Varese Rrobash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj