Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Dritë Led Për Ndricim Me 3 Ngjyra

 • Tashmë nuk keni pse të prisni për të gjetur driten e duhur, këndin e duhur.
 • Ju vijen në ndihmë sa herë që keni nevojë për dritë shtesë për make up, bërjen e fotografive, bërje video.
 • Mbajtës fleksibël dhe i rregullueshëm.
 • Mbajtëse telefoni rrotulluese 360 gradë.

L 1,690

Compare

Përshkrim

 • Dritë unazore unike për selfie me mbajtëse fleksibile të telefonit celular.
 • Ju do të jeni në gjendje të shijoni si llampën ashtu edhe mbajtësin e telefonit celular në çdo kohë lirisht.
 • Porta USB punon me çdo portë USB ushqyese .

Specifikat

 • Madhësia e llambës: Diametri i jashtëm 9 cm
 • Gjatësia e linjës: 1.45 M
 • Gjatësia totale: 65 cm
 • Sasia LED: 24 copë
 • Fuqia LED: 6W
 • Furnizimi me energji elektrike: USB 5V
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj