Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtese furëash

Nusepashket qe i japin gjalleri dhe te vecanta per tualetin tuaj
Sistemuese perfekte per ne tualet per furca
Ngjiten lehtesisht ne xham ose ne pllaka.
Material plastik

L 890

Compare
Status: Ka stok
Kodi:mbajtese-furcash-4

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese furëash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj