Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Freskuese Ajri Me Ujë Për Lokale Shtëpi Oborr

 • Freskuese ajri me ujë për lokale shtëpi oborr.
 • Për të gjithë ju që nuk i duroni dot temperaturat e verës dhe ju pëlqen freskia.
 • Siguron një mjedis të freskët në temperatura të larta dhe të nxehta për zonat tuaja të preferuara në oborrin e shtëpisë tuaj apo në natyrë
 • Sistem me tuba dhe sprucatore hedh ujë në formë mjegulle duke e freskuar ambientin.
 • Me një instalim shumë të lehtë dhe shumë praktik në cdo ambiet tuajin te jashtem

L 1,090

Compare

Përshkrim

 • Freskuese ajri me ujë për lokale shtëpi Oborr e Ballkon.
 • Një sistem ftohjeje efektiv për oborret shumë të nxehta apo për ballkonet gjatë verës.
 • Presioni i ujit shfaqet në formë mjegulle.
 • Gjatësia e zorrës: 10m.
 • I përshtatshëm për oborrin, pishinat, serat, kopështin.

Specifikat

 • Gjatësia: 10m
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj