Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Forma për akullore

  • Set me forma për përgatitjen e akulloreve për fëmije.
  • Ideale për ju që i pëlqeni kaq shumë ato dhe deshironi tI përgatisni vetë në shtepi,
  • Forma të lezetshme edhe praktike!

L 690

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Forma për akullore.
  • Vendosja e mbulesës mund të parandalojë përzierjen e akullores me shijen e ushqimit tjetër në frigorifer.
  • Sasia e shkopinjve është rreth 50 copë.
  • E bërë nga silikoni, është e qëndrueshme dhe e lehtë.
  • Duke shfaqur trajtim jo-ngjitës të sipërfaqes, ky krem ëëakullore mund të lirohet pa u munduar.

Specifikat

  • Materiali: Silikoni
  • Përmasat: 29 x 10 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj