Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Grill

Grille
ë Ngjyre silver, praktike dhe e thjeshte ne perdorim
ë Me fuqi 1400W dhe voltazh 220-240V
ë Hapet dhe mbyllet lehtesisht deri ne 90 grade.
ë Gati per tëu perdorur kur ndizet drita treguese.
ë Me butonin per te zgjedhur temperaturen e deshiruar.
ë Pllakat e pjekjes kane veshje te cilat nuk lejojne qe ushqimi te ngjitet dhe qe pastrohet shume lehte .

L 4,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:notebook-purple-g752vt-t7008t

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Grill”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj