Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje avulli për fytyrën

Mjaft shpenzuat nëpër qëndrat e bukurisë për trajtimet e fytyrës.

Ju mund të trajtoheni në rehatinë e shtëpisë suaj.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje avulli për fytyrën

 • Mjaft shpenzuat nëpër qëndrat e bukurisë për trajtimet e fytyrës.
 • Ju mund të trajtoheni në rehatinë e shtëpisë suaj.
 • Kjo paisje e mrekullueshme vjen tek ju.

Specifikat:

 • Plotëson lagështinë e fytyrës në mënyrë efektive dhe të mbajë ekuilibrin e lagështirës së lëkurës.
 • Zvogëlon rrudhat dhe ta bën lëkurën të butë, të lagësht dhe më elastike.
 • Trajton aknet.
 • Përmirson qarkullimin e gjakut.
 • Ndihmon në hapjen e poreve.
 • Largon papastërtit dhe bakteriet e fytyrës.
 • Ju mund ta përdorini dhe gjat dimrit për trajtime shëndetësore duke bër avull esencial, mjafton të shtoni erzat tuaja të preferuara atëherë mund të shijoni saunën e aromaterapisë në shtëpi.
 • E lehtë për tu përdorur dhe mbartur.
 • Materiali: Plastik PC PP ABS
 • Mund të përdoret nga të dyja palët si femrat dhe meshkujt.

 

 

 

 

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj