Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Rrip për dobësim

Për pamje sa më tëheqëse ju vjen në ndihmë ky rrip.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Rrip për dobësim.ë Për pamje sa më tëheqëse ju vjen në ndihmë ky rrip . Rripëpërëmesi për dobësim barku, djeg dhjamin e tepert dhe formon linjat e barkut. Për dobësim te shpejtë dhe të rehatshëm nga shtëpia juaj.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj