Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Skarë

Një skarë me qymyr, portative për barbeque , e cila paloset lehtësisht duke u shndërruar në në valixhe, pa zënë kështu shumë hapësirë gjatë.

Gatuani bërxolla derri ose vici, mish qingji, pula, perime etj

L 1,690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Skarë

  • Një skarë me qymyr, portative për barbeque , e cila paloset lehtësisht duke u shndërruar në në valixhe, pa zënë kështu shumë hapësirë gjatë.
  • ëGatuani bërxolla derri ose vici, mish qingji, pula, perime etjë.

Specifikat:

  • Ideale për kamping dhe fundjavat tuaja me miqte.
  • Ndryshe nga skarat e tjera që duhet të montohen kjo skarë me qymyr eshte pothuajse automatike.
  • Mund të kthehet në një valixhe dore.
  • Materiali: Metal rezistent
  • Përmasat: 36 x 29 x 20cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj