Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varese Rrobash

Varese rrobash. Varse elegante qe te ofron nje zgjidhje terheqese dhe praktike per ambjentin e shtepis tuaj.

L 690

Compare

Përshkrim

  • Varese rrobash
  • Varse rrobash metal celiku.
  • Ndihmon per sistemimin e shtepis tuaj.
  • Me 6 rreshta.
  • Vendoset me ane te dy grepave ne pjesen e murit ose deres te shtepis
  • Permasta 36 x 17cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj