Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Grirëse Multifunksionale

Grirëse multifunksionale mjaftë efikase për gatim.

Tas plastik për te mbledhur ushqimin.

L 690

Compare

Përshkrim

Grirëse multifunksionale

  • Grirëse multifunksionale mjaftë efikase për gatim.
  • Tas plastik për te mbledhur ushqimin.

Specifikat:

  • Pastrohet lehtësisht.
  • Materiali: Plastik EKO dhe inox.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj