Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Zgarë elektrike

Ideale per te pergatitur barbecue te shijshem ne cdo kohe Mund te gatuani mish apo perime te shendetshme dhe pa tym Me siperfaqe e cila nuk ngjit
-Me 5 nivele nxehtesie Teper i thjeshte per tu pastruar pasi mund te cmontohet lehtesisht Siperfaqja e gatimit:
ë 46x27cm
ë Fuqia 2000 W
ë I pershtashem per cdo hapsire.
ë E pajisur me kembe dhe bazament per vendosjen e pjatave.
ë Lehtesisht e c/montueshme.

L 2,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:ultrabook-ux605ca-fc050t

Përshkrim

Ideale per te pergatitur barbecue te shijshem ne cdo kohe Mund te gatuani mish apo perime te shendetshme dhe pa tym Me siperfaqe e cila nuk ngjit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zgarë elektrike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj