Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtës për tualet

Mbajtësi pecetave fantastik për tualetin tuaj.

Mjaft praktik në përdorim

L 1,190

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbajtës për peceta për tualet

  • Mbajtësi pecetave fantastik për tualetin tuaj.
  • Mjaft praktik në përdorim

Specifikat:

  • Dizajni tepër modern që mund të kombinohet lehtësisht ne tualetin tuaj.
  • Mund të vendosni dhe Lquidin e preferuar ose dicka tjetër që ju dëshironi.
  • I lehët në përdorim dhe në vendosje.
  • Materiali: Plastik ABS

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj