Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Toster

Shijoni vakte të ëmbla me Waffle. Pergatisni mengjesin tuaj shpejt dhe lehte!
ëGëzoni fëmijët tuaj me Waffle te shijshem ne pak caste.
ëVeshje të brendshme jo ngjitëse
ëFuqia 1200 watt.
ëPastrohet lehte

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:toster-5

Informacion shtesë

Markë

Sonifer

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Toster”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj