Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ndarëse Sirtari Në Formë Hoje Blete

 • Ndarëse sirtari në formë hoje blete
 • Përdoret për të organizuar veshmbathje, apo corapet, kravatë, shalle, rroba për fëmijë, etj.
 • Ideale për të mbajtur sendet tuaja të organizuara.

L 690

Compare

Përshkrim

 • Ndarëse Sirtari Në Formë Hoje Blete
 • Përdoret për të organizuar veshmbathje,apo corapet, kravatë, shalle, rroba për fëmijë, etj.
 • Ideale për të mbajtur sendet tuaja të organizuara.
 • E bërë nga materiali plastik me cilësi të lartë, fleksibël dhe të qëndrueshëm, bashkues për strukturë të fortë.
 • Pritet sipas madhësisë që ka sirtari.

Specifikat

 • Materiali: Plastike ose roze
 • Ngjyra: e bardhë
 • ëPërmasat: 36.5 x 6.5 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj