Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Hekur Rrobash

Hekur rrobash me avull, ky produkt ju ndihmon ne hekurosjen e rrobave duke bere nje pune sa me efikase dhe me te lehte.

E pershtashme per te gjitha materialet e rrobave

L 4,990

Compare

Përshkrim

  • Hekur rrobash me avull
  • Per nje hekurosje cilesore me cmim fantastik
  • Zgjidhje optimale per amvisat dhe jo vetem
  • Fuqia 2200watt
  • Sistem vetpastrimi
  • Hekurosje verikale
  • Pllake qeramike qe nuk ngjit
  • Presioni avull 35 g/min
  • Sistem kundra rriedhjes
  • Kapacitet uji 350ml
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj