Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Shufër multifunksionale

  • Shufër multifunksionale.
  • Ju mund të nderni carcafet, peshqiret etj…
  • Montohet në pak sekonda.
  • E montoni në ballkon,dhomë etj…
  • Kurseni kohë dhe hapsirë.
  • 100% Brand New dhe me cilësi.

L 1,390

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Shufër për nderien e rrobave.

Përdoret si: Varëse rrobash brënda dollapit ose në mure.

Varëse për perden e dushit ose perden brënda në dhomën e gjumit/ndenjes.

Mund ti rregullohet gjatësia sipas nevojës suaj.

Specifikat

  • Ngjyra: e bardhë
  • Materiali: Trupi i shtyllës së perdes është hekuri, të dy skajet e PVC.
  • Madhësia: 60ë110; 55ë90; 40ë70; 30ë50 (afërsisht)
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj