Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtrydhëse Frutash Dessini

 • Shtrydhëse frutash Dessini
 • Motori 1400W i fuqishëm mjaftueshme për të gjitha kërkesat e përditshme të kuzhinës.
 • Nga copëtimi, bluarja, përzierja për të përgatitur lëngjet e juaja të preferuara.
 • SafetyStop ofron mbrojtje efikase kur hapni kapakun gjatë punës, motori ndalon menjëherë dhe automatikisht.

L 6,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Shtrydhëse frutash Dessini
 • Me anë të motorit 1400W ka fuqi të mjaftueshme për të gjitha kërkesat e përditshme të kuzhinës.
 • Nga copëtimi, bluarja, përzierja për të përgatitur lëngjet e juaja të preferuara.
 • SafetyStop ofron mbrojtje efikase kur hapni kapakun gjatë punës, motori ndalon menjëherë dhe automatikisht.

Specifikat:

 • Fuqia e motorrit 1400W.
 • Enë e madhe e lëvizshme.
 • Kapacitetti 2L.
 • E lehtë për tu pastruar, të gjitha pjestët mund të pastrohen në lavastovilje.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj