Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set me forma për kasata

Kasata për vogëlushët tuaj.

Tashmë mund ti shijoni kasatat dhe nga shtëpia.

L 590

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Set me forma për kasata

  • Set me 6 forma për kasata bashkë me bishtat përkatës.
  • Kasata për vogëlushët tuaj.
  • Tashmë mund ti shijoni kasatat dhe nga shtëpia.

 

Specifikat:

  • ëMaterial plastike rezistent pa substanca te demshme per shendetin.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj