Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Fener Dekorativ

  • Fener dekorativ per ambiente te jashtme ose te brendshme
  • Ky fener dekorativ e bën shtëpinë dhe kopshtin tuaj shume bukur dhe romantik.
  • Feneri ka një unazë të varur në krye e cila ju lejon ta varni atë kudo.

L 2,090

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Fener Dekorativ

Specifikat:

  • Mund të vendoset në veranda, pemë, parvaze me unazën e varur ose jo e varur.
  • Llamba jonë e zjarrit do të shtojë më shumë ngjyrë dhe një atmosferë.
  • Permasat 18 x 10 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj