Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Ping Pong

Ju ka marrë malli të luani tenis dhe duhet te shkoni të ushtroni sportin tuaj të preferuar jasht shtëpisëë

Tashmë në rehatinë e shtëpis suaj vjen kjo mini fushë e mrekullueshme Tenisi.

L 890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Set Ping Pong

  • Ping Pongu është një sport ku dy ose katër lojtarë gjuajnë topin duke përdorur raketat.
  • Ju ka marrë malli të luani Ping Pong dhe duhet te shkoni të ushtroni sportin tuaj të preferuar jasht shtëpisëë
  • Tashmë në rehatinë e shtëpis suaj vjen ky set i mrekullueshëm Ping Pongu.
  • Argëtohunu me miqtë tuaj.

Specifikat:

  • Ideale dhe për udhëtimet tuaja për tu argëtuar me miqtë.
  • Mund të vendoset kudo.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj