Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Hekur Rrobash DSP Me Avull

 • Hekur rrobash DSP me avull
 • Shumë praktik dhe i lehtë për tu përdorur.
 • Një pajisje e shkëlqyeshme për veshjet dhe heqjen e rrudhave.
 • Ideale për udhëntime dhe nuk zë vend.

L 2,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Hekur rrobash DSP me avull shumë praktik për udhetim.
 • Tensioni 220-240 V,
 • Material që nuk ngjit në rroba.

Specifikat

 • Modeli: KD1068
 • Materiali: plastikë dhe metal
 • Tensioni: 220V
 • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 80 ml
 • Fuqia: 1100-1200W
 • Madhësia e produktit: 9cm x 11.3cm x 19.5cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj