Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kulete & Power Bank me Wifi

Kulete dhe power bank 2 ne 1 ë
Nese je i vecant dhe kerkon gjera te vecanta ë
ëë Me 4 lloje karikuesash wifi dhe fishe per Android, Iphone si dhe Type C
ëë Permasat 17ë9 cm

L 3,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:kulete-power-bank-me-wifi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kulete & Power Bank me Wifi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj